Wesele marzeń pod Warszawą

 

Mimo, że upłynęło już trochę czasu od ślubu księcia Harry’ego oraz Meghan Markle, moda na bajkowe wesela wciąż nie mija. Kobiety na całym świecie chcą wziąć przykład z brytyjskiej rodziny królewskiej, dlatego organizatorzy wydarzeń oraz hotele wychodzą im naprzeciw. Dostępne są przeróżnego rodzaju obiekty i atrakcje, które mają przemienić wesele w niezwykłe wydarzenie. Warto zrobić przegląd najważniejszych trendów które pojawiły się właśnie w związku z royal wedding – w końcu która Panna Młoda nie chciałaby zostać prawdziwą księżniczką? Warto spróbować sięgnąć ideału i zaplanować swoje wymarzone wesele.

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie – gdzie chcemy zorganizować wesele? Większość par młodych ma już pewne wyobrażenie o tym, jak miałaby wyglądać cała uroczystość. Wiele z nich decyduje się na lokal w mieście gdzie mieszka, co ułatwia wiele spraw – przede wszystkim nie ma potrzeby organizacji transportu oraz noclegów dla Gości. Jednak miejskie hotele i lokale rzadko kiedy stają na wysokości zadania jakim jest urządzenie bajkowego wesela, ponieważ nie zapewniają odpowiedniej atmosfery. Warto więc sprawdzić propozycję okolicznych hoteli, mających możliwość przygotowania dokładnie takiego wydarzenia na jakim nam zależy. Dla osób mieszkających w stolicy takim miejscem może być hotel Dwór Many zlokalizowany w Manach koło Tarczyna pod Warszawą.

Wesele w plenerze lub w dworku

Jedną z niewątpliwych zalet wesela poza miastem jest otoczenie i piękne widoki. To doskonała wiadomość dla tych, którym marzy się romantyczny ślub w plenerze, ale nie tylko! Romantyczna i rustykalna stylizacja oczywiście doskonale sprawdzi się właśnie we dworku wśród pięknej zieleni, jednak nie zamyka to naszych możliwości na eleganckie i nowoczesne przyjęcie. W obu przypadkach najwięcej zależy od wystroju i naszej inwencji. Jeśli nie chcemy się angażować w 110% podczas planowania wydarzenia, warto zdać się na pomoc profesjonalnego organizatora ślubów z hotelu, który najlepiej zna możliwości danego lokalu i będzie potrafił podpowiedzieć rozwiązania i ulepszenia, które normalnie nawet nie wpadłyby Wam do głowy. Wy w tym czasie skompletujcie listę zaproszeń i zdecydujcie się na suknię oraz garnitur – to niezwykle ważne, jako że będziecie w samym centrum uwagi wszystkich gości.

Jak może wyglądać Wasze wesele marzeń? W dworku pod Warszawą każde rozwiązanie będzie doskonałe. W ciepłe letnie dni najlepiej jest się zdecydować na przyjęcie w ogrodzie, gdzie można rozstawić ogromny jasny namiot ze stołami oraz sceną dla zespołu. W sezonie wakacyjnym zabawa na zewnątrz może trwać do późnych godzin nocnych, zwłaszcza przy adekwatnym oświetleniu z ogrodowych lamp oraz świec – a może nawet ogniska! Wesele pod Warszawą w eleganckim dworku to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i cieszą się na myśl o zieleni i kwiatach stanowiących oprawę uroczystości. Aby wpasować się w taką stylistykę, warto wybrać suknię ślubną wykonaną z koronek lub zwiewnych materiałów zdobionych haftem. We włosy można wpleść kwiaty – najlepiej te same, które znajdą się później w bukiecie!

Świetne miejsce dla każdej młodej pary

Dwór Many oferuje nie tylko doskonałą lokalizację, piękny ogród i przestronne wnętrza – na miejscu można skorzystać także z możliwości przejażdżki dorożką, czy degustacji miejscowych nalewek. Goście weselni będą z pewnością zachwyceni wnętrzami – od tańca można wypocząć w kameralnych salach z kominkiem, a po wszystkim udać się do wygodnego pokoju hotelowego w budynku głównym, oficynie lub folwarku. Wszystkie wnętrza zostały zaprojektowane z ogromną dbałością o komfort i dobre samopoczucie Gości, więc nawet po zabawie do rana każdy będzie mógł się zregenerować. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wesel pod Warszawą i innych wydarzeń okazjonalnych pod Warszawą!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *