Ultraformer III lifting bez skalpela – poznaj siłę ultradźwięków!

Każda z kobiet chciałaby zatrzymać młodość na zawsze, jednak niestety czynniki środowiska zewnętrznego, grawitacja i upływ czasu są bezlitosne dla naszej skóry, co szczególnie widać na twarzy. Policzki i kąciki ust opadają, a szyja i dekolt robią się wiotkie. Na szczęście, są sposoby na poprawę wyglądu tych okolic, niekoniecznie z użyciem skalpela. Czy słyszałyście o ujędrnianiu twarzy za pomocą ultradźwięków?

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry specjalnej głowicy, emitującej falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkankę na różnych głębokościach, zarówno głębokich, jak i powierzchniowych. Pobudza ją do regeneracji oraz produkcji kolagenu, poprawiając wygląd skóry policzków, czoła, brody, szyi czy dekoltu, aczkolwiek zabiegom może być poddana nie tylko twarz, lecz także każda inna część ciała.

Jeśli już decydujemy się na zabieg, upewnijmy się, że będzie on przeprowadzony na najwyższym poziomie. Jednym z najlepszych urządzeń jest Ultraformer III. Wykorzystuje ono technologię High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysoce skuteczną falę dźwiękową.

Przebieg terapii ultradźwiękami

Podczas pierwszej wizyty w klinice następuje konsultacja ze specjalistą. To ważny punkt i nie należy go bagatelizować, ponieważ podczas rozmowy zabieg jest dokładnie omawiany i planowany, a także zostaje uzgodniona kwestia spodziewanych efektów – tłumaczy Dr.Maria Noszczyk z kliniki Melitus w Warszawie. Po ustaleniu harmonogramu terapii przychodzi czas na pierwszy zabieg. Po nim specjalista przekazuje zalecenia i umawia na następną wizytę. Efekty zauważalne są już po pierwszej wizycie i dodatkowo narastają wraz z upływem czasu, a rezultat utrzymuje się nawet przez rok.

Efekty zabiegu ultradźwiękami

Efekty zabiegu zależą od wielu czynników. Mogą być różne w zależności od rodzaju skóry, obszaru poddanego terapii czy stopnia zaawansowania niedoskonałości. Większość kobiet jednak zgadza się, co do następujących rezultatów:

 • ujędrniona skóra twarzy,
 • ujędrniona skóra okolic brzucha, ramion i piersi,
 • redukcja zmarszczek,
 • wykonturowana twarz,
 • poprawiona linia żuchwy,
 • uniesione brwi,
 • zredukowanie podwójnego podbródka,
 • poprawiony koloryt skóry.

Zalety zabiegu ultradźwiękami

Dzięki temu, że zabieg jest niezwykle skuteczny i całkowicie bezinwazyjny, jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku sposobów na poprawę wyglądu i jędrności skóry. Największymi zaletami zabiegu ultradźwiękami są:

 • efekty liftingu twarzy oraz innych części ciała,
 • rezultaty widoczne po pierwszym zabiegu,
 • długo utrzymujący się efekt,
 • zabieg nieinwazyjny, bez potrzeby rekonwalescencji,
 • efekty potęgują się wraz z upływem czasu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg ultradźwiękami, mimo długiej listy zalet, ma też pewne przeciwwskazania co do stosowania. Z terapii powinny zrezygnować osoby, które przechodzą przez chorobę nowotworową, są w ciąży lub mają stan zapalny bądź opryszczkę w miejscu poddawanym zabiegowi.

Jeśli chcesz być zachwycona coraz lepszym wyglądem swojej skóry za każdym razem, kiedy przeglądasz się w lustrze, nie zwlekaj dłużej! Pozbądź się obwisłej skóry na policzkach, zmarszczek na czole czy wiotkiej skóry na dekolcie. Terapia ultradźwiękami stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów odmładzających z użyciem skalpela!

Dowiedz się więcej na temat zabiegu tutaj: http://klinikamelitus.pl/dermatochirurgia/ultraformer-iii/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *