Akceptacja – sekret szczęśliwego życia

Nikt, kto nie akceptuje swojego wyglądu, nie będzie w pełni szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia. Ciągłe myślenie o swoich kompleksach odbiera radość i znacznie obniża pewność siebie. Można mówić, że wygląd nie jest aż tak istotny, liczy się tylko wnętrze człowieka. Oczywiście jest to prawdą, ale nie można się łudzić, że wygląd zupełnie nie ma znaczenia. To właśnie to, jak wyglądamy odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych ludziach. A jak mamy zrobić je dobrze, skoro źle się czujemy ze zmarszczkami na twarzy, bliznami czy kłopotliwą nadpotliwością? Również relacje intymne są utrudnione, gdy wstydzimy się pokazać ciała pokrytego rozstępami i cellulitem. Aby poradzić sobie z defektami własnego wyglądu, należy zaakceptować, że czas mija i już nigdy nie będziemy wyglądać tak, jak kilka czy kilkanaście lat wcześniej. Pogodzenie się z tą myślą pozwoli ruszyć dalej i zacząć działać. A najlepsze, co możemy zrobić dla siebie i dla swojego ciała, to nowoczesne zabiegi odmładzające w klinikach medycyny estetycznej. Zapytaliśmy specjalistów z MediArt Clinic w Poznaniu, jaki jest najskuteczniejszy zabieg odmładzający. Odpowiedź była jedna: Accent Prime.

Na czym polega zabieg Accent Prime i dla kogo jest przeznaczony?

Urządzenie Accent Prime to połączenie fal radiowych z dźwiękowymi. Dzięki temu można skutecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz wygładzić skórę, czego efektem jest usunięcie cellulitu. Zabieg polega na tworzeniu w tkankach mikrouszkodzeń, które cały czas są pod kontrolą lekarza. Następnie tkanka tłuszczowa jest niszczona za pomocą ciepłych i zimnym fal dźwiękowych. Takie działania mają za zadanie pobudzenie do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie Pacjenci otrzymują gładką skórę bez zmarszczek, blizn, rozstępów, czyli szeroko rozumiany lifting. Dodatkowo Accent Prime służy lekarzom również do leczenia nadpotliwości. Specjaliści z MediArt Clinic podkreślają, że z zabiegu mogą skorzystać wszystkie osoby, które źle czują się w swoim ciele. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu terapia jest bezpieczna i bezbolesna.

Jak wygląda powrót do codziennych zajęć po zabiegu?

Zaawansowane technologie pozwalają na zmniejszenie czasu rekonwalescencji do minimum. Dzięki temu Pacjenci po terapii Accent Prime potrzebują tylko kilku dni, aby wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zabieg usuwania cellulitu trwa zaledwie pół godziny, więc Pacjenci od razu po wizycie w klinice mogą wrócić do domu. Jednak po każdym zabiegu medycyny estetycznej, również po tym, Pacjenci dostają specjalne zalecenia, jak dbać o leczony obszar ciała. Należy się do nich ściśle stosować, aby skóra miała szansę się zregenerować.

Co specjaliści sądzą o terapii Accent Prime?

Eksperci MediArt Clinic wskazują na wyjątkowość urządzenie Accent Prime, która polega na jednoczesnym korzystaniu z fal radiowych i dźwiękowych. Cena za zabieg jest proporcjonalna do efektów, które są trwałe i widać je już po pierwszej sesji. Oprócz tego zabieg jako jeden z nielicznych jest bezbolesny. Co więcej, nie występują po nim skutki uboczne w postaci alergii czy siniaków.

Dbanie o własne ciało nie zawsze jest naszym priorytetem, ale w obecnych czasach mamy tak wiele skutecznych metod leczenia i wpływania na swój wygląd, że szkoda nie wykorzystać ich możliwości. Accent Prime to doskonała terapia dla wszystkich osób, które pragną na nowo zaakceptować swój wygląd.

Więcej informacji o urządzeniu Accent Prime i zabiegach, jakie wykonuję, można przeczytać na stronie internetowej MediArt Clinic: https://mediartclinic.pl/modelowanie-sylwetki/accent-prime/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *