Nieinwazyjne metody modelowania sylwetki – poznaj nowoczesne urządzenia!

 

Każda nowoczesna klinika medycyny estetycznej wyposażona jest w nowoczesne urządzenia, dzięki którym jest w stanie zaproponować swoim klientom różnorodne zabiegi, przynoszące spektakularne efekty. Im więcej tych urządzeń jest dostępnych w danej klinice, tym lepszych rezultatów można oczekiwać. Warto podkreślić, że dobre urządzenia zabiegowe potrafią dać tak dobre efekty jak zabiegi chirurgiczne, a są zdecydowanie bardziej bezpieczne, bezbolesne i komfortowe.

Jakie urządzenia można zaliczyć do nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki?

Klinika Miracki w Warszawie oferuje swoim klientom wyselekcjonowane przez specjalistów, nowoczesne urządzenia przeznaczone do modelowania sylwetki. Należy do nich przede wszystkim endermologia, która jest podstawą zabiegów na ciało, nowoczesna Onda, niedawno dostępna w Polsce oraz Accent, czyli zabieg, którego podstawą jest radiofrekwencja i rozpuszczanie tłuszczu oraz ujędrnianie skóry. Do innych, równie polecanych można zaliczyć: Sculpsure, Vela, Storz. W ramach dzisiejszego artykułu omówimy właściwości kilku z nich.

Endermologia – podstawa zabiegów na ciało

Endermologie LPG Alliance nie bez powodu uważany jest za jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało. Ceniony jest głównie za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki. Doskonale spisuje się także jako szybka i bezinwazyjna metoda usuwania pomarańczowej skórki.

Zabieg polega na stymulacji tkanek ciała w sposób bezinwazyjny i relaksujący pacjenta. Jednym słowem, jest to przyjemna metoda wyszczuplania sylwetki i walki z niechcianą pomarańczową skórką. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Napewno można spodziewać się wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Endermologia jest masażem podciśnieniowym.

Onda – nowość w poprawie wyglądu sylwetki!

Onda pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej i zmniejszenie widoczności cellulitu. Zabieg wykonuje się przy pomocy nowoczesnego urządzenia Onda. Apart marki Deka zaliczany jest do najlepszego sprzętu medycyny estetycznej. Doskonale radzi sobie z oproną tkanką tłuszczową, gormadzącą się także w newralgicznych miejscach. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać efekt idealnej sylwetki.

Onda działa przez wykorzystanie mikrofal  Coolwaves™, które gwarantują spektakularną redukcję tkanki tłuszczowej oraz przyczyniają się do naturalnej redukcji cellulitu. Dodatkowo pobudza organizm do produkcji kolagenu oraz posiada wbudowany system chłodzący, który skutecznie minimalizuje dolegliwości bólowe.

Rozpuszczanie tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzenia Accent

Accent to kolejna polecana przez specjalistów nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki. Urządzenie Accent Prime wyróżnia się wieloma funkcjami, dzięki którym można zredukować ilość tkanki tłuszczowej w ciele, wymodelować sylwetkę lub poprawić owal twarzy, nadając jej odpowiedni kontur. Wykonując pełną terapię Accent, składającą się najczęściej z czterech zabiegów, można uzyskać trwałe efekty. To niewiele, dlatego tak wiele osób prowadzących nowoczesne gabinety kosmetyczne, decyduje się właśnie na to urządzenie.

Urządzenie Accent Prime nie pozostawia na ciele blizn pozabiegowych, nie powoduje skutków ubocznych, działa bezboleśnie i jego użycie jest w pełni komfortowe dla pacjenta. Nie wymaga też rekonwalescencji, pomimo tego, że daje mocne efekty, jak np. poprawa gęstości skóry. Urządzenie idealnie sprawdza się także w redukcji podwójnego podbródka oraz jako metoda zmniejszająca ilość tkanki tłuszczowej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *