Niechirurgiczne powiększanie piersi

Zbyt małe, asymetryczne, pozbawione jędrności – piersi są bardzo częstym powodem kobiecych kompleksów. Zazwyczaj kobiety skarżą się na zbyt mały ich rozmiar czy zmianę ich kształtu po ciąży i okresie karmienia. Jak zwalczyć te kompleksy i uzyskać w końcu wymarzony biust?

Powiększanie piersi

Odpowiedź wydawałby się prosta – implanty silikonowe. Jednak należy pamiętać, że jest to operacja bardzo inwazyjna. Wprowadzanie obcego materiału pod mięsień niesie z sobą spore ryzyko. Dodatkowo biust powiększany tą metodą łatwo rozpoznać, implanty zazwyczaj dają mało naturalny efekt. Jednak gabinety medycyny estetycznej coraz częściej oferują nieinwazyjne zabiegi jako alternatywę dla dosyć już przestarzałych metod. Ostatnio hitem stał się zabieg z użyciem preparatu Aquafilling Bodyline.

Bezoperacyjne powiększanie piersi

Aquafilling Bodyline to nowatorska metoda niechirurgicznego modelowania kształtu i wielkości biustu. Zwiększenie objętości piersi uzyskiwane jest przez wprowadzenie pod gruczoł piersiowy lub pod mięsień preparatu Aquafilling. Jego skład to sól fizjologiczna (98%) oraz w poliamid (2%), czyli substancja wiążąca sól, a także nadająca preparatowi odpowiedniej objętości. Zabieg trwa około 1,5 godziny i wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Do codziennych czynności można wrócić już po upływie 24 godzin. Dzięki specjalnej kaniuli, przez którą wprowadzany jest żel ryzyko wystąpienia urazów jest zminimalizowane oraz nie pozostają żadne ślady czy blizny, jak przekonują specjaliści z MediArt Instytutu w Poznaniu. Efekty można zauważyć po ok. tygodniu od zabiegu, kiedy znikną już obrzęki, a preparat znieczulający zostanie zaabsorbowany przez organizm.

Dlaczego wybrać Aquafilling Bodyline?

  • jest mało inwazyjny (co pozwala pacjentce opuścić klinikę zaraz po jego zakończeniu)
  • nie powoduje komplikacji
  • nie wywołuje alergii
  • zapewnia wysokie bezpieczeństwo
  • pozwala uzyskać długotrwałe efekty
  • nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji

Co najważniejsze, efekt jest bardzo naturalny. Według specjalistów z MediArt Instytutu w Poznaniu, osoba postronna nie byłaby w stanie stwierdzić czy biust był poprawiany czy nie. Wstrzyknięta substancja jest nie do wyczucia w przeciwieństwie do implantów.

Zalecenia pozabiegowe

Dzięki małej inwazyjności i braku głębokich nacięć jak w przypadku powiększania piersi przez wprowadzanie implantów silikonowych okres rekonwalescencji jest krótki i bezbolesny. Obejmuje zwłaszcza noszenie specjalnej bielizny modelującej przez około 3-4 tygodnie oraz unikanie ucisku miejsc poddanych zabiegowi, ćwiczeń angażujących tę partię ciała (również takich jak basen, aerobik czy jazda konna) oraz niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.

Aquafilling Bodyline jest stosowany nie tylko przy poprawie wielkości i kształtu biustu czy niwelowaniu jego asymetrii, ale również przy powiększeniu pośladków i korygowaniu ich kształtu, profilowaniu ramion, modelowaniu sylwetki czy korekcie wad tkanek miękkich. Użycie innowacyjnego żelu pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu nawet przy dosyć dużej zmianie objętości piersi czy pośladków. Zamiast poddawać się inwazyjnym zabiegom obarczonym sporym ryzykiem warto zastanowić się nad alternatywą w postaci zabiegu z użyciem Aquafilling Bodyline.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *