Marzysz o niezniszczalnej fryzurze? Spray do włosów Infinium od L’Oreal Professionnel zapewni Twoim włosom mocne utrwalenie!

Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami długich czy krótkich włosów, należymy do płci męskiej czy też pięknej, zdarza nam się eksperymentować z włosami. Zmieniamy ich barwę, decydujemy się na oryginalne cięcie lub silimy się na ich niebanalną stylizację. Wszystko wygląda wspaniale i nietuzinkowo, dopóki nie wyjdziemy z domu… Klimat, w którym żyjemy pozostawia niestety wiele do życzenia, a zmienne warunki pogodowe potrafią pokrzyżować nam plany i zniszczyć z mozołem modelowaną fryzurę. Jak poradzić sobie z żywiołami i kaprysami pogody? Czy istnieje kosmetyk, który zapewni nam trwałość fryzury na dłużej niż kilka godzin?

Stylizacja a styling

Zanim zaczniemy zastanawiać się, jak najskuteczniej możemy utrwalić nową fryzurę, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym różni się stylizacja od popularnego w ostatnim czasie stylingu? Stylizacja to inaczej modelowanie włosów, ich układanie i utrwalanie. Styling to rodzaj trwałej ondulacji, która nadaje włosom skrętów i podnosi je u nasady. Zabieg stylingu jest mniej szkodliwy dla włosów niż trwała ondulacja, a polega on na przekształceniu włosów na całej ich długości. Jest to idealne rozwiązanie dla pań o cienkich i przetłuszczających się włosach. Kobiety, które nie mogą narzekać na kondycję swoich włosów, z pewnością bardziej zainteresuje pojęcie stylizacji, która jednocześnie pozwoli im zmienić image. Stylizacja pozwala zwiększyć objętość włosów, utrwalić wymyślną fryzurę i podkreślić skręt loków – a wszystko to przy użyciu adekwatnych kosmetyków stylizacyjnych.

Środki do stylizacji kobiecych fryzur

Gdy myślimy o preparatach stylizujących włosy, do głowy przychodzą nam różne produkty.

  • Guma do stylizacji (najlepiej sprawdza się przy modelowaniu krótkich włosów, dobrze akcentuje wycieniowane włosy i utrwala fale).
  • Krem do stylizacji (pozwala wystylizować fryzury na włosach krótkich i średnich, lekko usztywnia włosy i unosi je u nasady).
  • Lakier utrwalający (ma wiele zastosowań, może zwiększyć objętość włosów, utrwalić skręty lub nabłyszczyć kosmyki. Lakier utrwali już ułożoną fryzurę).
  • Lotion (zapewnia dyscyplinę włosów cienkich i o średniej grubości, służy do stylizacji włosów zarówno prostych, jak też falowanych, włosy są usztywnione, ale efekt jest mniej trwały od rezultatów, jakie zapewni nam użycie lakieru).
  • Pianka do włosów (preparat modeluje włosy każdego rodzaju, podkreślając skręt loków i fal).
  • Wosk (nabłyszcza i wygładza włosy, idealny do stworzenia gładkiego, klasycznego koka).
  • Żel do włosów (efektowne wykończenie i utrwalenie krótkiej fryzury, ma właściwości nabłyszczające, ale w przypadku cienkich włosów może działać obciążająco).

Mocno utrwalający lakier do włosów – Infinium

Jeśli zależy nam na mocnym utrwaleniu fryzury, skutecznym rozwiązaniem będzie użycie lakieru do włosów, ale nie byle jakiego. Natychmiastowy rezultat uzyskamy, aplikując na włosy suchy i szybkoschnący spray od L’Oreal Professionnel – Infinium, który zapewni naszej fryzurze mocne utrwalenie. Dzięki temu preparatowi wymodelowana fryzura będzie zabezpieczona przed wilgocią. Lakier nie tylko utrzymuje fryzurę w pierwotnym stanie, ale też nie zostawia śladów i nie usztywnia włosów. Włosy po aplikacji preparatu nabiorą objętości i nie będą nadmiernie obciążone. Przejmij kontrolę nad włosami, wyglądaj świeżo i atrakcyjnie podczas ważnych wydarzeń. Od dziś nie musisz już uzależniać swojego wyglądu od warunków pogodowych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *